ВИБІР ПРОФЕСІЇ – СПРАВА НЕПРОСТА.

30-01-2017, 11:49 | Розділ: Новини | Переглядів: 594

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників – це завжди проблема номер один. Тому професійна орієнтація учнівської молоді є одним з головних напрямків державної політики зайнятості. З метою більш ширшої орієнтованості в світі професій сьогодення для учнівської молоді міста та району проводяться різні профорієнтаційні заходи. Один із таких заходів, проведений 25 січня в Менській районній гімназії для учнів 11 тих класів. Основна тема зустрічі: “Обговорюємо свою майбутню професію”.

На заході був присутній директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко, який поінформував учнів про історію професії юрист, її унікальність та соціальне значення в суспільстві. Надав детальну характеристику професії та повідомив учням у яких установах може працювати юрист.

Фахівець Менського РЦЗ Зоя Ганнущенко пояснила випускникам, які професії актуальні на сучасному ринку праці та поінформувала учнів про рейтинг найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього за даним кадрових порталів України і зарубіжжя.

Вибирати професію потрібно свідомо, з урахуванням реальних можливостей, особистих і суспільних інтересів. В теплій та дружній атмосфері пройшла зустріч. Діти з великим бажанням брали участь у проведенні заходу: «Ми впевнені, що завдяки інформації та порадам фахівців районного центру зайнятості, зробимо свій майбутній професійний вибір зважено та обґрунтовано», – зазначили школярі.