«    Березень 2016    »

24 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур перебував із робочою поїздкою на Менщині, де провів прийом громадян із особистих питань у Менській районній раді та Березнянській селищній раді

Перелік проблем, вирішення яких потребують мешканці району, був досить широким. Зокрема, у смт Березна люди зверталися із проханням про надання матеріальної допомоги на лікування, проведення ремонту доріг та сприяння у безоплатній приватизації земельних ділянок для ведення особистого господарства учасниками АТО. Представники батьківського комітету Березнянського ДНЗ «Берізка» висловили прохання допомогти замінити вікна і двері у закладі, що дозволить зменшити тепловтрати. Березнянська селищна рада звернулась із клопотанням посприяти у вирішенні питань щодо вуличного освітлення, надання послуг із землеустрою та фінансування будівельних робіт у будинку культури. Працівники КЗ «Березнянський історико-краєзнавчий музей імені Г.Г.Верьовки» просили встановити економний газовий котел і придбати будівельні матеріали для поточного ремонту.

Семінарське навчання з міським, селищними та сільськими секретарями

24 березня в приміщенні районної ради відбулося семінарське навчання на якому були присутні секретарі сільських, селищних та міської ради Менщини, а також представники державних органів, служб, установ, які в діяльності тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування, з метою звернути увагу секретарів рад району на зміни в законодавстві щодо реалізації повноважень посадових осіб місцевого самоврядування, делегування їм нових повноважень, кампанії з декларування доходів посадовими особами, тощо.