«    Грудень 2016    »

Постійні комісій районної та міської рад спільно провели засідання

22 грудня 2016 року в приміщенні Менської районної ради було проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету спільно з постійною комісією Менської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, соціального захисту та підприємництва.

В засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Мисник, голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, Менський міський голова Геннадій Примаков, голови постійних комісій районної ради.

Сьогодні День енергетика!

День енергетика святкують люди, які дарують світло та тепло усьому світу!

Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства.

Чергова поїздка в зону АТО з допомогою для бійців.

Напередодні дня Святого Миколая менськими волонтерами була організована чергова поїздка в зону АТО з гуманітарною місією – до бійців тактичної групи “Білорусь”, ДУК ПС, 72-ї окремої механізованої бригади , 130-го окремого розвідувального батальйону і сьомої автомобільної санітарної роти.

Цього разу маршрут проліг через Мар’їнку, Очеретине та Северодонецьк. Воїнам були доставлені автомобільні акумулятори та тосол для реанімобілів санітарної роти, військові шоломи, зварювальний напівавтомат, зимовий одяг, теплі шкарпетки, балаклави, рукавиці, медикаменти. І звичайно, продукти харчування: сало, мед, консервовані овочі, калину, апельсини, лимони та яблука.

Та, напевне, найбільше воїни чекали привітів від дітей: у вигляді дитячих малюнків, саморобних іграшок для ялинок, зворушливих листів та листівок-вітань з Новорічними і Різдвяними святами з найщирішими побажаннями.