«    Грудень 2016    »

Більше сотні дітей побували на Новорічному святі у Центрі культури і дозвілля молоді

У суботу, 24 грудня, у Центрі культури і дозвілля молоді наймолодші жителі нашого міста разом з батьками мали змогу перенестися у чарівну Країну Казок.

Діти водили хороводи, читали вірші, співали пісні та приймали участь у веселих конкурсах.

Малюків розважали казкові герої: клоуни Андрійко та Оленка, ведмедик Вінні, Попелюшка, старий Хоттабич, Снігуронька та Лісова Дрімучість.

Безперебійне водопостачання та водовідведення у місті Мена – під контролем виконавчої влади

26 грудня відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Щукіна.

У роботі комісії взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрій Євтушенко, директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирєв та інші запрошені.

Нагальна потреба у засіданні даної комісії виникла у зв’язку із загостренням ситуації щодо можливості припинення водопостачання та водовідведення в місті Мена.

Присутні розглянули питання «Про можливі наслідки припинення електропостачання до ТОВ «Менський комунальник» після 31 грудня 2016 року».

Під час зимових канікул на дітей Менщини чекає цікаве дозвілля

Канікулярний період – це найсприятливіший час для змістовного дозвілля і відпочинку дітей та учнівської молоді. Тому, аби реалізувати право кожної дитини цікаво й повноцінно провести вільний час на зимових канікулах, в період з 31 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року планується проведення різноманітних святково-розважальних заходів.

Клубні установи району, позашкільні навчальні заклади пропонують юним менянам різноманітні заходи: розважально-пізнавальні програми, фотовиставки, зимові розваги на свіжому повітрі, організовуються екскурсії, творчі майстер-класи, інтелектуальні ігри, районні вистави-конкурси, спортивні змагання.