Травень 2018 (30)

Продовжується робота по удосконаленню організації надання медичної допомоги населенню.

З 1 лютого у Менській центральній районній лікарні запрацює приймально-діагностичне відділення, яке надаватиме хворим першу невідкладну та ургентну медичну допомогу. Лікувальний підрозділ працюватиме цілодобово. Пацієнтів прийматиме лікар, а також операційна медична сестра.

Районній влада забезпечила відділення новою сучасною медтехнікою - електрокардіографом, наркозним апаратом, переносним УЗД апаратом, дефібрилятором.

Головний лікар районної лікарні Петро Хомрач показав стан відділення, ремонт якого частково був зроблений силами лікарні.

День відкритих дверей центру зайнятості

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це одна з небагатьох надзвичайно яскравих подій, яка символізує єдність нашої нації.

З нагоди її святкування 22 січня 2018 року в Менському районному центрі зайнятості був проведений захід «День відкритих дверей центру зайнятості» для безробітних громадян, у якому взяли участь 22 особи.

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД!

Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість дотримання вимог розділу VІІ Закону України «Про запобігання корупції» та пунктів другого та третього статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», згідно з якими депутати місцевих рад в термін до 01 квітня подають шляхом заповнення на офіційному веб-сайті https://nazk.gov.ua Національного агентства з питань запобігання корупції Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий (2017) рік.