«    Серпень 2018    »

Підсумки роботи Менського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області за І півріччя 2018 року

Актами цивільного стану є події та дії, які нерозривно пов'язані з фізичною особою і започатковують, змінюють, доповнюють або припиняють її можливість бути суб'єктом цивільних прав та обов'язків. Державній реєстрації підлягають наступні акти цивільного стану, а саме народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу, зміна імені, смерть.

Державна реєстрація актів цивільного стану є правовим інститутом у державі, спрямованим на забезпечення реалізації прав і свобод громадян, а актові записи є безспірними доказами засвідчених в них юридичних фактів.

У закладах загальної середньої освіти Менського району активно триває процес підготовки шкіл до 2018-2019 нового навчального року

З-поміж основних напрямків - можна виділити укомплектування новими навчальними меблями згідно вимог Нової української школи.

Так, учнівські парти уже отримали всі заклади загальної середньої освіти району.

Шафи для вчителів надійшли у Березнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Березнянську ЗОШ І-ІІ ступенів, Локнистенську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Покровську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волосківську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У першому півріччі кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%

Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.

За аналітичними даними найбільша кількість нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, сталась у Дніпропетровській області – 14%, у Донецькій області – 12,5% та в місті Києві – 8,9%. Кількість травмованих осіб у цих областях складає 35,4% від загальної кількості по Україні.

У навчальні заклади району розпочато доставку наборів LEGO

Усі першокласники Менського району, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові методи навчання.

Набір LEGO «Шість цеглинок» безкоштовно отримає кожен учень першого класу, аби в ігровій формі дитині було цікаво вчитися. Саме шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та вправи на логіку.

Дев’ять загальноосвітніх навчальних закладів району отримають 95 наборів LEGO «Шість цеглинок» (Six Briks). Саме така кількість першоклаників розпочне новий навчальний рік. Крім того, всі перші класи будуть забезпечені набором «LEGO Play Box».