«    Серпень 2018    »

Шановні жителі Менщини!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора та 27-ю річницею незалежності України!

День Незалежності – це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, це шана українським воїнам й добровольцям, що ціною власного життя захищають нині територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава!

Нехай у нас не буде жодних сумнівів, що попри всі труднощі, наша держава буде успішною. Бажаємо, щоб ці свята утвердження державності наповнювали душі впевненістю, світлими надіями.

Урочистості з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України

З нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України 23 серпня у адміністративному приміщенні районної ради зібрались керівники району, представники трудових колективів, громадськість. З нагоди свят відбулись урочисті збори, учасників яких вітали голова районної ради Олександр Мисник та голова райдержадміністрації Валерій Щукін.

Звертаючись до присутніх з вітальними словами з нагоди великих державних свят, Олександр Мисник, зокрема, зазначив, що сьогодні, 23 серпня, вшановується один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України. Під своїм знаменом український народ відтворив віковічну мрію про незалежність Української держави. То ж необхідно ще більше згуртуватися, підтвердити і відстояти свій вибір, своє право вільно жити на нашій святій українській землі і бути гордим тому, що ми українці.

Минають другі роковини з дня смерті учасника антитерористичної операції Олександра Ільчишина

24 серпня минає другий рік як помер від отриманого 9 серпня 2014 року важкого поранення внаслідок підриву на міні бронемашини Герой України – учасник антитерористичної операції Олександр Ільчишин.

Сьогодні вшанувати пам’ять воїна-земляка зібралися на Алею Героїв рідні, близькі, родини загиблих воїнів, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та райвійськкомату.

До меморіальних дошок полеглих захисників України учасники заходу поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Далі меморіальні заходи продовжились на місці поховання Олександра.

Керівники району відвідали березнянські заклади освіти

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Щукін спільно із головою районної ради Олександром Мисником відвідали навчальні заклади у селищі Березна.

Очільники району ознайомилися із станом підготовки Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Березннської ЗОШ І-ІІ ступенів до нового навчального року. Були оглянуті класні кімнати та кабінети навчальних закладів.

У ході спілкування із директорами шкіл обговорено проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення.

В смт.Березна відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та акція "Я – громадянин України"

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про Державний прапор України» .

Згідно Указу Президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковано щорічне святкування Дня Державного Прапора, яке уособлює в собі вшанування багаторічної історії українського державотворення, державної символіки України та виховання поваги громадян до державних символів.

То ж з нагоди свята 23 серпня у смт Березна відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та акція "Я – громадянин України".

З вітальними словами перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, Березнянський селищний голова Ольга Романченко.