«    Серпень 2018    »

З 1 вересня 2018 року в Україні припиняється аналогове ефірне телемовлення

Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації відбулась кущова нарада-консультація щодо відключення аналогового ефірного телемовлення.

До обговорення даної теми долучилися представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Чернігівській області Ірина Сенченко, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Валерій Сорокін, працівники райдержадміністрацій Менського, Новгород-сіверського, Сосницького районів, які відповідають за співпрацю зі ЗМІ та звернення громадян, також запрошувались представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Минає другий рік як відійшов у вічність учасник АТО Олександр Ільчишин

24 серпня минає другий рік як помер від отриманого 9 серпня 2014 року важкого поранення внаслідок підриву на міні бронемашини наш земляк - учасник антитерористичної операції Олександр Ільчишин.

Згідно рішення Менської районної ради від 23 грудня 2016 року померлому військовослужбовцю присвоєно звання «Почесний громадянин Менського району».

Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №363/2017 «Про відзначення державними нагородами України» Ільчишин Олександр Михайлович нагороджений посмертно орденом „За мужність” III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку.

В пам’ть про захисника України встановлені меморіальні дошки на фасаді Менської гімназії та на Алеї Героїв.

З глибоким сумом схиляємо голови на знак пам’яті про бійця, котрий виконав свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Вічна йому пам’ять!

Герої не вмирають!

З Днем Новгород-Сіверського району!

19 серпня, голова районної ради Олександр Мисник взяв участь в святкуванні Дня Новгород-Сіверського району.

Святкові заходи до Дня району розпочалися із відкриття святкових мистецького та сільськогосподарського ярмарків. На площі біля районного Будинку культури розпочала роботу виставка сільськогосподарської техніки, тематичні виставки сільських подвір'їв "Гостинна Сіверщина", свої роботи представили гостям свята і майстри народного клубу декоративно-прикладного мистецтва "Княжа скарбниця" районного Будинку культури, народні майстри декоративно-ужиткового мистецтва із закладів освіти району.

Розрахунок допомоги по страховим випадкам у перший день роботи

Розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності, а також по вагітності та пологах, якщо страхові випадки настали у перший день роботи, розраховується виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини. Зазначені види допомог здійснюються Фондом соціального страхування України упродовж 10 робочих днів з моменту отримання від роботодавця заяви-розрахунку.

Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням затверджено Постановою КМУ від 26.09.2001 № 1266.