«    Грудень 2018    »

Проведено засідання Ради регіонального розвитку у Менському районі

До обговорення важливих питань життєдіяльності та розвитку району долучилися директор департаменту фінансів Чернігівської облдержадміністрації Валерій Дудко, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Наталія Боюн, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники територіальних підрозділів центральних органів влади, сільські, селищний та міський голови, головні бухгалтери розпорядників коштів, керівники установ та організацій району.

Про соціально-економічний розвиток району та можливості залучення додаткових коштів проінформувала присутніх начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Васюк.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учасники ліквідації, громадськість, представники районної та міської влади, поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Зі словами щирої вдячності та шани до чорнобильців звернулись заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа, заступник міського голови Тетяна Вишняк, голова районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Валентин Зимницький.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Минуло 32 роки від дня однієї з найбільших катастроф не лише в Україні, а, напевно, і в світі — аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Катастрофи, причиною якої стала і людська недбалість та легковажність, і безвідповідальність влади.

І саме ви, шановні ліквідатори, закрили світ від атомного лиха, назавжди залишивши частину здоров’я, сил, праці у пеклі Чорнобиля.

14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день завершено будівництво саркофага над четвертим енергоблоком.