«    Грудень 2018    »

Шановні учасники АТО, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

У цей день ми віддаємо шану і повагу військовослужбовцям, які боронили і боронять східні кордони нашої держави, демонструючи відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність.

Низько вклоняємося кожній родині, яка втратила чоловіка чи сина, онука чи брата. І всім тим, хто сьогодні чекає на повернення до дому своїх рідних.

Висловлюємо окрему подяку активістам волонтерського руху, які постійно підтримують наших воїнів.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, миру та добра.

Голова районної ради                     Н.М.Боюн

Голова районної

державної адміністрації                      В.М.Щукін

Дорогі волонтери!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. У час, коли у нашій країні у ряді областей оголошено військовий стан, коли порушено територіальну цілісність, коли на сході тривають бойові дії і гинуть наші воїни, серед людей часто панує непорозуміння. І саме активна життєва позиція та небайдужість волонтера додає віри у майбутнє, у те, що ми всі разом переможемо.

Сьогодні кожен мешканець Менщини вкладає часточку своєї душі, праці, часу у спільну мету – допомогу тим, хто її потребує: воїнам ООС, ветеранам, людям похилого віку, дітям. То ж висловлюю слова подяки та шани волонтерам: за людяність, за щире серце, за щедру душу, за велику роботу!

Не залишаймося байдужими!

3 грудня Менською районною філією Чернігівського обласного центру зайнятості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю проведено семінар для осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Участь у семінарі взяли роботодавці району, представники управлінням соціального захисту населення Менської РДА та ОТГ, Фонду соціального страхування, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Менської РДА та ОТГ.

Інвалідність - явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство, і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.