«    Грудень 2018    »

До Дня місцевого самоврядування…

З нагоди Дня місцевого самоврядування 07 грудня у Менській районній раді відбулись урочисті збори.

У зборах взяли участь депутати районної ради, голови територіальних громад, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто назавжди залишився молодим, хто віддав свої життя за кращу долю, за мирне життя: Миколу Бурлака, Сергія Титаренка, Олександра Уткіна, Максима Андрейченка, Вадима Жеребила, Максима Головатого, Олександра Шумейка, Олександра Ільчишина.

У районній раді проведено спільне засідання Президії та постійних комісій за участю голів територіальних громад з розгляду питання формування показників районного бюджету на 2019 рік

На початку засідання голова райдержадміністрації Валерій Щукін представив керівникам територіальних громад новообраного голову районної ради Наталію Боюн.

Починаючи спільне засідання Наталія Боюн відмітила, що обговорення питання формування показників бюджету на наступний рік надзвичайно важливе та необхідне, адже за цим - функціонування закладів та установ бюджетної сфери району, їх належне утримання, надання послуг населенню.

Шановні жителі Менщини, шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування!

Нам випала доля жити та працювати у нелегкий період утвердження та побудови правової держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси людей. Реформа децентралізації влади підсилює роль місцевого самоврядування, як найближчої до людей влади. Самоврядування – можливість кожного брати участь у вирішенні питань життєдіяльності громад, свого села чи міста, проявляти ініціативу, бути активним та небайдужим, бути кожному з нас відповідальним за долю свого краю.