«    Листопад 2019    »

Миколаївський дитячий садок «Колобок» відзначив своє 5-річчя

22 листопада відсвяткував свій перший ювілей дитячий садок «Колобок», що у селі Миколаївка. За ці 5 років чимало вихованців вийшло з його привітних стін у шкільне життя.

В цей день привітати малечу, їх батьків та працівників садка завітали гості: сільський голова Оксана Летушко, голова районної ради Наталія Боюн, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, в.о. директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зоя Баклажко, колишній сільський голова Андрій Баклажко, учні школи.

На святі дітлахи співали, танцювали, декламували вірші.

Як розірвати шлюб в порядку окремого провадження

Відповідно до ч. 1 ст. 110 Сімейного Кодексу України, позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. Як ми вже не раз говорили в попередніх наших статтях (попередні статті можна переглянути тут), шлюб може бути розірвано як за згодою чоловіка та дружини, так і без їхньої взаємної згоди. В тому випадку, якщо згоди щодо розірвання шлюбу в добровільному порядку не досягнуто – потрібно звертатись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу.

Однак в житті трапляються випадки, коли особа, з якою потрібно розірвати шлюб – засуджена до позбавлення волі. В таких випадках Цивільним процесуальним кодексом України передбачено можливість звернення до суду з заявою в порядку окремого провадження.

На Менщині вшанували пам'ять жертв голодоморів

Голодомор… Скільки страждань у цьому слові. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності: коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть запухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли країну, яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду...

Із метою належного вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні 1921-1922 років, 1946-1947 років та у зв’язку з 86-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу 23 листопада у місті Мена біля пам’ятного знаку жертвам Голодоморів відбувся мітинг-реквієм.

На роботі травмувались на 7,9% менше працівників, захворіли через виробничі фактори – на 26,5% більше

На селекторній нараді у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України проаналізували статистику та динаміку кількості професійних захворювань і нещасних випадків на виробництві за 9 місяців 2019 року, а також обговорили механізми підвищення ефективності профілактичних заходів і якості розслідувань. Захід пройшов під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь взяли начальники управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві та керівники профільних відділів.

За даними трьох кварталів цього року Фондом зареєстровано 3 270 потерпілих від нещасних випадків на виробництві. З них 286 – травмовані смертельно.