«    Листопад 2019    »

Свято тих, хто дарує людям радість…

В переддень святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в приміщенні Березнянської селищної ради зібрались працівники закладів культури району.

Зі словами найщиріших побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Микола Петрушенко, керуюча справами районної ради Вікторія Прищепа, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Олександр Карпенко та депутат Чернігівської обласної ради Василь Леоненко, які нагородили кращих працівників грамотами, цінними подарунками та подяками за сумлінну працю, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культури рідного краю.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Менщини!

Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята, яке цьогоріч відмічається 9 листопада.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розквіт держави, займається аматорською творчістю.

Дякуємо щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, які своєю працею невтомно плекають джерела духовності, правди і краси.

Зичимо вам творчих здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання.

Права дитини під час судового розгляду справи

До Менського місцевого центру не одноразово звертаються громадяни з сімейними питаннями, що стосуються розлучення, стягнення аліментів тощо. Судовий розгляд сімейних спорів, в яких зачіпаються інтереси дитини, є особливо складним, оскільки в його ході вирішуються не просто спірні питання між подружжям та іншими особами, але і визначається доля дитини.

Дитина є найбільш вразливою стороною в ході будь-яких сімейних конфліктів, оскільки на її долю випадає найбільше страждань та втрат.

Тому доцільно її думку та побажання враховувати під час судового розгляду.