«    Листопад 2019    »

На ринку праці всі рівні

У службі зайнятості ламають стереотипи, що люди з інвалідністю непрацездатні, нещасні. Наголошуємо - на ринку праці всі рівні. Зі своїми клієнтами ми працюємо зважаючи на їх освіту, професійні знання, вміння, можливості, індивідуальні потреби та побажання. У своїй роботі фахівці служби зайнятості використовують індивідуальний підхід до кожного громадянина з вадами здоров’я, що дає можливість якнайшвидше повернути таких людей до трудової діяльності. Про це говорили під час проведення засідання «круглого столу» у Менській районній філії Чернігівського ОЦЗ.

Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 03 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Саме від того, як суспільство ставиться до тих, хто потребує допомоги, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Інвалідність – це соціальне явище, а не захворювання чи вирок. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. Особливо важко сприйняти інвалідність, пристосуватись, адаптуватись, коли інвалідність настала раптово. Коли ще вранці на роботу йшла здорова, працездатна людина і раптом... Якщо нещасний випадок трапився на виробництві, на допомогу прийде Фонд соціального страхування України.