«    Листопад 2019    »

Шановні працівники соціальної сфери Менщини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Цей день – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто своїм самовідданим служінням обраній справі, винятковим почуттям обов’язку, добротою та щедрістю душі допомагають людям долати життєві труднощі, додавати впевненості у завтрашньому дні. Саме через ваші чуйні серця щоденно проходять турботи, проблеми і болі тих, хто потребують опіки і підтримки з боку держави.

Нехай множаться ваші добрі справи, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносять вам шану та повагу.

Фахівців соціальної сфери району привітали з професійним святом

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, дітей і молоді, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні в адміністративному приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Дистанційне навчання для депутатів місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій запрошує депутатів місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів; державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування області на навчання за програмою постійно діючих семінарів: «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» та «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (за дистанційною формою навчання).