«    Квітень 2020    »

Загальнонаціональний карантин: скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

«Карантин продовжено – до 24 квітня навчання точно триває за дистанційною формою. Сподіваємось на краще і що карантин закінчиться 24 квітня, але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Тому МОН розробило два сценарії, зважаючи на ситуацію з карантином», – зазначила Любомира Мандзій.

В області визначені лікарні для госпіталізації осіб з діагнозом COVID-19

У Чернігівській області визначено перелік закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відповідний наказ підписано по Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації.

До цього переліку увійшли:

1. КНП «Чернігівська міська лікарня №2»

2. КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня»

3. КНП «Борзнянська центральна районна лікарня»

4. КНП «Козелецька центральна районна лікарня»

До уваги депутатів районної ради та інших суб’єктів декларування !!!

З 20 березня поточного року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції».

Закон дещо змінив правила заповнення декларацій за 2019 рік, не дивлячись на те, що частина суб’єктів декларування їх вже подали.

Зміни, зокрема, стосуються наступного:

У трьох типах декларацій (щорічній, після звільнення та кандидата на посаду) не потрібно вказувати:

• унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі суб’єкта декларування та членів його сім’ї;