«    Квітень 2020    »

В Менській центральній районній лікарні розпочав роботу кабінет комп’ютерної томографії

Комп’ютерний томограф (далі КТ) Optima CT 250 16-ти зрізовий пройшов необхідні тестові випробування.

Він може працювати в режимі швидкісної діагностики, що прирівнюється до рівня спірального комп’ютерного томографа (СКТ), дає можливість економії електроенергії до 62 %, при роботі в даному режимі та дозволяє проводити обстеження пацієнтів з вагою до 205 кг.

Описання результатів дослідження проводить досвідчений лікар-рентгенолог Семенюк В.Б..

При необхідності, якщо пацієнту після дослідження буде потрібна консультація фахівців лікувальних закладів вищого рівня, наприклад для вирішення питань оперативного лікування виявленого захворювання, результати дослідження можна записати на DVD-CD диски.

Пом’якшено умови отримання допомоги безробітними, звільненими за власним бажанням

Громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного. Тобто, на період карантину для осіб, які звільнилися з роботи за власним бажанням, не будуть застосовуватися вимоги щодо відкладення виплати допомоги по безробіттю строком до 90 днів. При цьому загальна тривалість виплат допомоги по безробіттю для таких осіб не може перевищувати 270 календарних днів.

Також повідомляємо, що станом на 28 квітня в базі даних Менської районної філії є 15 вакансій, які ми готові запропонувати безробітним.

Реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду забезпечено на 11% більше осіб

За підсумками І кварталу відновним лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України було забезпечено 5 132 особи. Це на 511 осіб, або 11% більше порівняно з тим же періодом минулого року.

Фонд фінансує курс реабілітаційного лікування для кожного працевлаштованого після важких захворювань і травм за наявності медичних показань. Зокрема, у разі підгострого періоду інфаркту міокарда, опіків, захворювань легень тощо. Таке лікування надається застрахованим особам з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я після закінчення гострого періоду захворювання.