«    Квітень 2020    »

Допомога по частковому безробіттю

Законодавством передбачено надання державною службою зайнятості допомоги по частковому безробіттю застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, за зверненням роботодавця для її виплати працівникам.

Допомога медикам району від народного депутата України Валерія Давиденка

03 квітня народний депутат України Валерій Давиденко надав КНП "Менська центральна районна лікарня" та КНП «Менський районний центр ПМСД" допомогу - засоби індивідуального захисту, а саме: медичні маски, рукавички, респіратори FFP3, захисні костюми, окуляри та дезинфікуючі засоби». Саме те, чого потребують медичні заклади та робить медиків сильнішими у боротьбі з коронавірусом.

Продовжується збір коштів від небайдужих, майже щодня закуповуються засоби захисту для медиків, вживаються заходи з контролю за особами, що мають перебувати на самоізоляції.

Лікарні області отримують медзасоби та захисне спорядження

До лікувальних закладів області продовжують надходити партії медзасобів та захисного спорядження для протидії поширенню коронавірусу.

Автомобілі з таким вантажем учора відбули до Ніжина, Срібного, обласного центру екстреної медичної допомоги.

Також Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА відправило вантажі до Талалаївсього, Коропського, Бахмацького районів, Чернігівського міського пологового будинку.

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Уряд надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.