«    Квітень 2020    »

Звернення до жителів району

Дорогі мешканці Менщини!

На вихідних ми разом відзначатимемо найбільше свято усіх християн – Воскресіння Христове.

На жаль, цього року нам доводиться святкувати його у нових умовах. Бо маємо виклик, з яким досі не зустрічалися ні ми, ні весь світ. Поширення небезпечного інфекційного захворювання COVID – 19 вже забрало десятки тисяч життів в Європі.

Це спонукає нас, владу, духовенство, медиків, правоохоронців та служби порятунку, з великою відповідальністю поставитися до вимог карантину та відзначення Великодніх свят.

Вкотре звертаємося до мешканців району! Залишайтеся дома.

Шановні жителі району!

Щиро вітаємо вас з великим, світлим християнським святом – святом любові, радості, віри і надії – Великоднем!

Нехай радість Воскресіння Христового осяє кожен дім, зігріє теплом любові наші серця і душі та спонукає до єднання і взаєморозуміння, надихає на творення добра.

У цей день зичимо всім Божої благодаті, міцного здоров'я, щастя, злагоди і миру.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Менська центральна районна лікарня придбала новий апарат кисневого концентратора

Апарат може використовуватися для надання медичної допомоги хворим з ускладненнями коронавірусної інфекції. Особливість даного апарату полягає в тому що до нього одночасно може бути підключено двоє хворих.

Апарат NewLife intensiti придбано за 113 тис. грн. він американського виробництва. Кисневий концентратор забезпечує потік кисню до 10 літрів за хвилину. Через 2 хвилини після включення він виробляє кисень концентрацією 95,5% та забезпечує пацієнту безперервну подачу кисню без втрати якості. Апарат дуже легко експлуатувати, так як йому не потрібне додаткове налагодження або обслуговування.

Кисневий концентратор заміняє небезпечні кисневі балони, що раніше використовувалися для подачі кисню.

Визначати необхідність та підключення самих апаратів будуть лікарі-анестезіологи Оксана Наумова (завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії) та Оксана Поліщук.