ДО СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАВІТАЛИ ШКОЛЯРІ

10-04-2017, 15:21 | Розділ: Новини | Переглядів: 595

Фундаментом майбутнього успіху молоді – є правильне їх професійне інформування. Тому і в дні шкільних канікул працівники служби зайнятості активно проводять профорієнтаційні заходи дляучнів. Так, 7 квітня до Менського районного центру зайнятості на «День відкритих дверей» завітали учні десятого класу КП «Березнянського навчально-реабілітаційного центру».

Основне питання було присвячене оцінці своїх можливостей для вірного вибору професії у майбутньому, адже сучасний ринок праці, де впроваджуються інноваційні технології, оновлюються процеси виробництва, потребує справжніх професіоналів. Зробивши перший крок до самопізнання та обрання сфери майбутньої професійної діяльності людина проявляє та розкриває свої особисті якості, здібності, таланти. Будь-який фах потребує, щоб у людини були «професійно важливі риси». А для того, щоб правильно вибрати професію, необхідно передусім пізнати себе.

В ході проведення заходу учні ознайомились з ситуацією на ринку праці району та області, ознайомилися з послугами, які надає служба зайнятості, здійснили цікаву «подорож у світ професій майбутнього». Бажаючі пройшли профдіагностичне тестування, ознайомилися з описами професій, вимогами до них та навчальними закладами, де можна здобути дану професію. Діти з цікавістю переглядали розважальний мульт-серіал «Пошук роботи»

Усі присутні на заході із задоволенням слухали спеціалістів центру зайнятості, задавали питання та отримали багато позитивних емоцій.