Втілення дитячих мрій під час літніх канікул.

3-07-2017, 14:48 | Розділ: Новини | Переглядів: 570

Днями, до мальовничого урочища «Остреч», де відпочивають діти шкільного віку під час літніх канікул, вже в котре завітали фахівці Менського районного центру зайнятості та в розважально-ігровій формі ознайомили дітей із світом професій.

Діти брали активну участь в профорієнтаційних іграх та конкурсах. З великим задоволенням, малювали “Емблему професії”, втілювали свої мрії, щодо майбутньої професії малюнками на асфальті.

Цікаві робити представили учні! Адже, світ професій очима дітей дуже цікавий та різноманітний. Не дивлячисьні на що, переважна більшість дітей зобразила на своїх роботах робітничі професії, які на сьогоднішній день потребує ринок праці.

На малюнках знайшли своє відображення професії лікаря, касира, футболіста, танцюриста, модельєра, кухаря, коваля, будівельника.

Не легке завдання постало перед конкурсною комісією, адже кожна робота – це маленький витвір, ще не реалізовані мрії і бажання дітей, майбутніх спеціалістів, кваліфікованих працівників, кожну з яких треба поважати. Та все ж вибір зроблено. Переможці отримали цікаві подарунки.

Також, фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко розповіла дітям про актуальні професії району та ознайомила їх з навчальними закладами, де можназдобути ту чи іншу професію.

Маємо надію, що наші відвідування дитячих оздоровчих таборів допоможуть дітям не помилитись у виборісвоєї майбутньої професії, а ми в свою чергу будемо докладати до цього всі свої професійні здібності.