Дорога до професії починається з мрії

30-11-2017, 11:50 | Розділ: Новини | Переглядів: 508

Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері.

Упродовж жовтня – листопада 2017 року Менський районний центр зайнятості, за підтримки відділу освіти Менської районної державної адміністрації, проводив конкурс дитячих малюнків «Професія моєї мрії» серед учнів молодшого шкільного віку загальноосвітніх навчальних закладів району.

Представлені на конкурс дитячі роботи, а це більше 150 малюнків з 20 шкіл району були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти намалювали свої омріяні професії.

Роботи школярів, як і їхні мрії – дуже різноманітні. Діти мріють бути лікарями та артистами, бібліотекарями та будівельниками, вихователями та юристами, фотографами та поліцейськими, трактористами та військовими, швачками та водіями, а також кухарями, перукарями, вчителями та художниками.

Роботи оцінювала спеціально створена комісія, яка визначила переможців. Нагородження дипломами та подарунками переможців конкурсу дитячих малюнків «Професія моєї мрії» відбулося 28 жовтня у районному центрі зайнятості.

Створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу школярів, формування мотивації до усвідомленого вибору майбутньої професії та позитивного ставлення до актуальності робітничих професій – стало метою проведення конкурсу, і ще одним кроком служби зайнятості в допомозі школярам пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір свого професійного майбутнього. Активна участь у даному заході дітей стала підтвердженням небайдужості молодого покоління до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.

Дорога до професії починається з мрії
  • Світ професій – очима дітей
  • Професія моєї мрії
  • Втілення дитячих мрій під час літніх канікул.
  • Служба зайнятості освітянам.
  • Крок за кроком до професійного самовизначення
  • Дорога до професії починається з мрії!
    Дорога до професії починається з мрії.