На горизонті професійне визначення.

13-09-2017, 09:22 | Розділ: Новини | Переглядів: 537

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є одним з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, яка має на меті вирішення питання співвідношення між професійним вибором школярів та потребами сучасного ринку праці нашої держави. З цією метою центри зайнятості проводять різноманітні інформаційно-роз’яснювальні заходи.

Так, 7 та 8 вересня 2017 року фахівці Менського районного центру зайнятості за участю представника Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели профконсультаційні та профінформаційні заходи для учнів шкіл Менщини, їх батьків та вчителів.

Зоя Ганнущенко розповідала учасникам заходів про стан ринку праці району, звернула особливу увагу школярів та їх батьків на тому, що в даний час великим попитом користуються професії робітничого нахилу, ознайомила з багатьма методиками профдіагностичного тестування, що застосовуються для вибору професії та продемонструвала відеоролики про професії. Також Зоя Ганнущенко акцентувала увагу присутніх на основних помилках, які не можна допускати при виборі професії

Про правову освіту школярів, забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки та питання пов’язані з захистом трудових відносин з неповнолітніми поінформувала головний спеціаліст Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Омельяненко

Основною метою цих заходів було з’ясування планів та намірів молодих людей після закінчення школи, надання підтримки тим, хто ще не визначився чи просто не впевнений у своєму виборі професії.