«    Травень 2024    »

В смт.Березна відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та акція "Я – громадянин України"

23-08-2018, 14:08 | Розділ: Новини | Переглядів: 690

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про Державний прапор України» .

Згідно Указу Президента України від 23 серпня 2004 року в країні започатковано щорічне святкування Дня Державного Прапора, яке уособлює в собі вшанування багаторічної історії українського державотворення, державної символіки України та виховання поваги громадян до державних символів.

То ж з нагоди свята 23 серпня у смт Березна відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та акція "Я – громадянин України".

З вітальними словами перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, Березнянський селищний голова Ольга Романченко. Право підняти державний прапор було надано учениці Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Мироненко Катерині та учаснику бойових дій на сході України Харченку Михайлу

Олександр Мисник, Валерій Щукін та Ольга Романченко вручили паспорти громадянина України та пам'ятні сувеніри учням загальноосвітніх закладів району – Власенко Марині, Приходько Анжеліці, Холявко Інні, Бердник Жанні, Семироз Юлії, Лоскутову Дмитру, Димочці Ангеліні, Борщу Дмитрію, Довгаль Аліні.

З вітальним словом від імені народного депутата України Валерія Давиденка виступив помічник народного депутата Ігор Зелений, який також вручив юним громадянам України подарунки.

Костянтин Ніколайчик, депутат районної ради, від імені заступника голови Чернігівської обласної ради Арсена Дідура привітав присутніх із святами та вручив дітям подарунок.

Вже котрий рік поспіль стало доброю традицією до Дня Незалежності відзначати кращих працівників району почесними відзнаками. Голова районної ради Олександр Мисник вручив Почесні грамоти та Подяки Менської районної ради:

- Бурій Галині, соціальному робітнику по с.Гусавка відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за сумлінну, багаторічну працю, відповідальне виконання своїх обов’язків, гуманізм, чуйність, милосердя;

- Саченко Тетяні, викладачу вокала Комунального позашкільного навчального закладу «Березнянська школа мистецтв ім.Г.Г.Верьовки» Менської районної ради, за вагомий внесок у розвиток народної творчості та аматорського мистецтва, активну культурно-просвітницьку діяльність;

- Шевченко Віктору, директору Березнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, за сумлінну працю в освітянській галузі, досягнення успіхів у вихованні та навчанні підростаючого покоління, значний особистий внесок у розвиток освіти району;

- Мозговій Катерині, учениці Комунального позашкільного навчального закладу «Березнянська школа мистецтв ім.Г.Г.Верьовки» Менської районної ради, за високу майстерність, наполегливу творчу працю, активну участь у культурному житті району.

Наприкінці заходу начальник відділу освіти районної державної адміністрації Віктор Ємець також привітав присутніх із святами та вручив директору Березнянської ЗОШ І-ІІ ст. Віктору Шевченку комплект мультимедійного обладнання для навчального закладу.