«    Травень 2024    »

Урочистості до Дня місцевого самоврядування

6-12-2019, 15:51 | Розділ: Новини | Переглядів: 395

Завтра в Україні будуть відзначати державне свято - День місцевого самоврядування. Сьогодні, як ніколи, Україні потрібне згуртування. Адже лише у єдності зможемо досягти кращого життя. Місцеве самоврядування – є основою такого згуртування, так як є найближчим до людей. Дане свято має стосунок до кожного: кожного села, селища, міста, кожного їх мешканця.

З нагоди свята в районній раді проведено урочисті збори. З теплими словами вітань до учасників урочистостей звернулися голова районної ради Наталія Боюн та голова районної державної адміністрації Валерій Щукін.

Очільники району побажали представникам місцевого самоврядування миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень та вручили кращим працівникам самоврядних органів району, депутатам та колективам місцевих рад почесні відзнаки.

Почесною грамотою Чернігівської обласної ради нагороджено Мисника Олександра Петровича, депутата Менської районної ради. Подяку Чернігівської обласної ради оголошено Майстренко Тетяні Миколаївні, головному спеціалісту виконавчого апарату районної ради.

Почесною грамотою Менської районної ради нагороджені:

- Булавка Оксана Михайлівна, депутат Менської міської ради, начальник фінансового управління Менської районної державної адміністрації;

- Джима Віктор Васильович, Сахнівський сільський голова;

- Жураковська Альона Володимирівна, начальник загального відділу виконавчого апарату Менської районної рад;

- Лагунець Ніна Іванівна, головний бухгалтер Березнянської селищної ради;

- Руденко Михайло Миколайович, депутат Менської районної ради;

- колективи Локнистенської та Миколаївської сільських рад.

Подяку Менської районної ради оголошено депутатам районної ради Бутенко Світлані Леонідівні, Максимцю Віктору Миколайовичу, Олещенко Тетяні Олександрівні, Прищепі Петру Миколайовичу, Реус Світлані Володимирівні;

- Житник Галині Сергіївні, головному бухгалтеру Сахнівської сільської ради;

- Любенку Олександру Івановичу, Волосківському сільському голові.

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджена Романченко Ольга Вікторівна, Березнянський селищний голова.

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені трудові колективи Бігацької, Данилівської, Покровської сільських рад.

З вітальним словом до присутніх звернувся депутат Чернігівської обласної ради Василь Леоненко, який вручив Подяки Чернігівської обласної ради депутатам районної ради Дендаку Василю Ільковичу, Грицику Івану Даниловичу, Мироненку Анатолію Івановичу, Шкрабулі Миколі Тимофійовичу, Мишовець Петру Федоровичу, депутату Локнистенської сільської ради.

Грамотою обкому Чернігівської обласної профспілки працівників державних установ відзначена секретар Березнянської селищної ради Ганна Полубень