«    Листопад 2016    »

Шана тим, хто опікується найвразливішими категоріями населення

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, дітей і молоді, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

4 листопада в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас з наступаючим Днем працівника соціальної сфери.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага від людей.

Служба зайнятості – для всіх та кожного.

У переліку професійних свят нашої держави День працівника соціальної сфери свято особливе. Саме ця професія, що передусім визначається категоріями доброти і милосердя, сьогодні вкрай необхідна людям.

Коли мова заходить про безробіття, першою інстанцією, куди звертається людина за допомогою, є державна служба зайнятості. Ця структура займає важливу ланку серед соціальних служб, забезпечуючи конституційне право громадян на працю та їх соціальний захист від безробіття.

Латвійські експерти розповіли сьогодні на семінарі про сталий розвиток сільської території

Представники галузі сільського господарства, місцевої влади та зацікавлені особи вивчили досвід кооперації у Латвії, почули підходи ЄС у формуванні успішної сільськогосподарської політики та отримали практичні поради від експертів.

Загалом же, сільські території в Україні мають потужний природний, демографічний, економічний, історико-культурний потенціал, який за умови ефективного використання може забезпечити сталий багатогалузевий розвиток та високий рівень умов проживання сільського населення.