ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВИБІР ЖИТТЯ

Вибір професії - дуже важливе рішення в житті кожного школяра. Щоб обрана професія не стала помилкою, фахівці Менського районного центру зайнятості завжди готові допомогти підростаючому поколінню у виборі майбутньої професії.

Кожен учень має змогу пройти тестування на базі центру зайнятості. Для цього можна зателефонувати за номером 3-16-46 та записатись на безкоштовне тестування.

Запрошуємо на індивідуальне тестування!

Завершено роботи по реконструкції двоповерхового корпусу центральної районної лікарні

Після виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження відповідного конкурсного відбору, за рахунок коштів ДФРР та співфінансування з районного бюджету було виконано реконструкцію двоповерхового корпусу лікарні, що включала в себе:

- заміну існуючих старих дерев’яних вікон на склопакети;

- утеплення стін сучасними матеріалами;

- штукатурку та декоративне фарбування.