«    Листопад 2017    »

До Дня працівників сільського господарства

Завершуються польові роботи аграріїв і наближається їх свято – День працівників сільського господарства. Сільським господарством в області займалися 1041 підприємство, у т.ч. 524 фермерських господарств. В аграрній галузі зайнято майже 24 тис. штатних працівників, з них 17,1 тис. чоловіків та 6,5 тис. жінок. Питома вага Чернігівщини в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції країни за 9 місяців цього року становила 3,6%.

Аграрії області мають такі здобутки: на початок листопада всіма категоріями господарств зібрано 2,3 млн.т зерна, реалізовано на забій 48 тис.т живої ваги худоби та птиці, надоєно 468 тис.т молока, вироблено 253 млн.шт яєць.

Менський район відзначено пам'ятним Дипломом переможця трудового суперництва в зоні Полісся за зайняте друге місце

Цієї неділі, 19 листопада, працівники сільського господарства України відзначатимуть професійне свято. Офіційні ж урочистості з цієї нагоди в обласному центрі відбулися напередодні – 15 листопада – у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

З вітальними словами до учасників зборів звернулися, зокрема, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Новенькі ноутбуки для сімейних лікарів

19.10.2017 року Верховна рада України прийняла Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів».

Медична реформа ще тільки стартувала, а сімейні лікарі Менщинипродовжують «озброюватись» комп’ютерною технікою.

Відомо, що для роботи сучасного лікаря необхідні не тільки медичні інструменти та обладнання, а й комп’ютерна техніка.

Захищеність людей від інфекційних захворювань гарантує безпеку держави

Щороку мільйони українців потерпають від сезонного грипу. Ні для кого не секрет, що саме на осінньо-зимовий період припадає більшість випадків такої поширеної, часто небезпечної хвороби, як грип. Тож уже зараз час подумати про свій можливий захист від інфекції. Вакцинація є найкращим профілактичний засобом від цієї традиційної хвороби холодної пори року.

Найбільш правильно зробити щеплення у жовтні-листопаді, ще до початку епідеміологічного сезону. Адже захисні антитіла починають формуватися приблизно через 2 тижні після вакцинації і забезпечують тривалість захисту людини від інфекції на 6-12 місяців.