Травень 2018 (38)

Учні власноруч виготовили листівки ветеранам Другої світової війни

Акція «Листівка для Ветерана», яка щорічно проходить в переддень свята Перемоги, вже стала доброю традицією для районної бібліотеки.

Учні ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка із задоволенням долучилися до акції і привітали теплими словами та чудовими, власноруч виготовленими листівками, сивочолих ветеранів.

66% нещасних випадків стаються на виробництві через причини, усунення яких не потребує коштів

Майже 66% усіх нещасних випадків на виробництві стаються в Україні через організаційні причини, усунення яких не потребує матеріальних затрат. Серед працівників у віці від 14 до 30 років цей показник ще вищий і сягає 70,7%. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.

Зазначимо, 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, який цього року проходить під гаслом «Захищене і здорове покоління».