«    Травень 2018    »

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

20 травня 2018 року – День пам'яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Згідно з Указом Президента України №431/2007 від 21-го травня 2007-го року, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності, щорічно в третю неділю травня відмічається День пам’яті жертв політичних репресій.

Визначено переможця конкурсу на посаду головного лікаря

18 травня у Менській районній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття посади головного лікаря КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня».

На сьогоднішнє засідання комісією було запрошеного учасника конкурсу, подані документи якого відповідають установленим вимогам, - Разнована Григорія Івановича.

З кандидатом була проведена співбесіда, заслухана його конкурсна пропозиція.

Одноголосно комісія визначила переможцем конкурсу даного кандидата та готує внесення подання голові Менської районної державної адміністрації про призначення на посаду головного лікаря КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» Разнована Григорія Івановича.

18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Депортація кримськотатарського народу, розпочата 18 травня 1944 року, – один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених СРСР під час Другої світової війни. Цей злочин держава Україна кваліфікує як геноцид кримськотатарського народу і 18 травня відзначає День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією

Щорічно в другу суботу травня відзначають Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією.

На підтримку ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, в КЗОЗ «Менський центр ПМСД» постійно проводяться інформативно-профілактичні заходи щодо підвищення інформованості населення про серйозні ускладнення артеріальної гіпертензії, поширення інформації про можливість попередження розвитку гіпертонії.

17 травня за ініціативи головного лікаря КЗОЗ «Менський центр ПМСД» Наталії Корнієнко в центрі м. Мена було розміщено пункт вимірювання артеріального тиску, де всі бажаючі мали змогу безкоштовно виміряти свій артеріальний