Депутати обговорили проект бюджету…

13-12-2019, 16:30 | Розділ: Новини | Переглядів: 272

Сьогодні, 13 грудня, відбулося розширене засідання Президії та постійних комісій районної ради в рамках двадцять першої сесії районної ради. Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій попередньо обговорили питання порядку денного сесії, пленарне засідання якої відбудеться 20 грудня. На спільному засіданні Президії та постійних комісій депутати детально розглянули проекти Програми економічного і соціального розвитку та районного бюджету на 2020 рік.

На розгляд сесії пропонується ряд галузевих програм на наступний рік, а також питання щодо управління комунальним майном, земельні та організаційні питання.

Головними на сесії є проект програми економічного та соціального розвитку та проект районного бюджету на наступний рік.

Представляючи проект Програми економічного та соціального розвитку на 2020 рік Алла Васюк, начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, охарактеризувала основні показники галузей господарського комплексу району, що прогнозуються на наступний рік, а також зазначила про пріоритетні об’єкти та проекти, які планується реалізувати в районі за кошти бюджетів різних рівнів:

- Менська ЦРЛ: реконструкція фасаду 3-х поверхового лікувального корпусу та теплотраси із застосуванням заходів теплореновації, придбання апарату штучної вентиляції легень середнього класу для відділення анестезіології-інтенсивної терапії, придбання мобільної рентгенівської системи для діагностичного відділення, придбання санітарного автомобіля для транспортування хворих ;

- капітальний ремонт приміщення центральної районної бібліотеки;

- реконструкція в рамках відновлення системи вуличного освітлення частин вул.Козацька, вул.Стольненська, вул.Сотницька, вул. Феодосіївська, вул.Стольненська, вул. Богдана Хмельницького, вул. Паризької Комуни, вул.Горького, вул. Пугачова, вул.Інтернаціональна, вул. Зарічна вул.Конституції, вул. Красилівська, вул.Гоголя, відновлення вуличного освітлення по вул. Щорса, Радянська, Гагаріна, Домницька, Шевченка в смт Березна;

- влаштування зупинок громадського транспорту на вул. площа Революції в смт Березна;

- будівництво будинку культури на 360 місць смт Березна Менського району Чернігівської області;

- Менський ЦПМСД - обладнання твердопаливними котлами ФАП с.Феськівка, ФП с.Ушня, ФП с. Величківка, ФП с.Семенівка, ФАП Куковичі, Киселівська СЛА ЗПСМ, придбання інтегрованої системи дистанційної діагностики для проведення телемедичних консультацій, закупівля медичного обладнання, закупівля легкового повнопривідного автомобіля Менською ЛА ЗПСМ;

- виготовлення генерального плану села Данилівка;

- покращення ґрунтової дороги по вул.Вишнева с.Данилівка.

Представляючи проект районного бюджету Оксана Булавка, начальник фінансового управління райдержадміністрації, зауважила, що показники проекту районного бюджету передбачають дефіцит кошторисних призначень: на виплату заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів на рівні 1,0 місячного фонду; на виплату заробітної плати по Менської ЦРЛ на рівні 0,5 місячних фондів при 3-х місячному фінансуванні; на виплату заробітної плати по інших галузях на рівні 5,7 місячного фонду.

Всі проекти рішень порядку денного двадцять першої сесії районної ради розміщені на офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи. Проекти рішень районної ради».