Про скликання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання

6-12-2017, 09:07 | Розділ: Новини | Переглядів: 473

На підставі ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19  Регламенту районної ради сьомого скликання:

1.Скликати одинадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 15 грудня 2017 року та провести:

- 15 грудня 2017 року о 1000 год. - у адміністративному приміщенні районної ради (к.11) - розширене засідання Президії районної ради (із запрошенням  осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного одинадцятої сесії районної ради); об 1100 год. у адміністративному приміщенні районної ради - засідання постійних комісій районної ради;

- 22 грудня 2017 року о 1000 годині - у сесійній залі районної ради пленарне засідання одинадцятої  сесії районної ради сьомого скликання з орієнтовним порядком денним:

1)Про звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

Інформує: Булавка О.М., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

2)Про План роботи Менської районної ради на 2018 рік.

Інформує: Мисник О.П., голова районної ради.

3)Про внесення змін до  Програми фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та інших видатків, пов’язаних з діяльністю районної ради, на 2017-2020 роки.

Інформує: Мисник О.П., голова районної ради.

4)Про Програму розвитку Комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» Менської районної ради та забезпечення належного утримання майна комунальної власності, що знаходиться в управлінні підприємства, на 2018 рік.

Інформує: Квашук В.А., директор КП «Менарайкомунпослуга».

5)Про затвердження Програми розвитку комунальної установи Менської районної ради «Трудовий архів Менського району» на 2018 рік.

Інформує: Дорошенко Н.В., директор КУ «Трудовий архів Менського району».

6)Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.

Доповідає: Васюк А.В., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Співдоповідає: Боюн Н.М., голова  постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

7)Про районний бюджет на 2018 рік.

Доповідає: Булавка О.М., начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Співдоповідає: Тюшкевич Н.П., голова постійної комісії районної ради з питань бюджету.

8)Про надання дозволу КЗОЗ «Менська ЦРЛ» на списання майна.

Інформує: Мироненко А.І., голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку та управління об’єктами комунальної власності.

9)Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Інформує: Тюшкевич Н.П.,  голова постійної комісії районної ради з питань бюджету.

10)Різне.

2.Виконавчому апарату районної ради забезпечити доведення до відома депутатів орієнтовний порядок денний одинадцятої сесії районної ради.

3.На сесію запросити депутатів обласної ради, голову, заступників голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міського, селищного, сільських, голів, в.о.старост,  керівника місцевої прокуратури, керівників комунальних підприємств, установ і організацій району (за списком), представників засобів масової інформації.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Прищепу В.В.

Голова районної ради                                                                  О.П.Мисник