Травень 2018 (38)

На третину збільшились витрати на допомогу по вагітності та пологах

Фонд соціального страхування України минулого року у повному обсязі профінансував виплати вагітним і породіллям. При цьому загальний обсяг таких виплат збільшився порівняно з 2016 роком на 33,4 %. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

Загальна сума виплат вагітним, а також тим жінкам, що народили у 2017 році, склала 3,23 млрд грн.

Директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков пояснив зростання суми нарахувань та виплат збільшенням мінімальної заробітної плати в 2017 році до 3 200 грн, що на 1 761,5 грн або 55,0 % більше ніж середня мінімальна заробітна плата за 2016 рік (1 438,5 грн).

У гімназії провели акцію «Випускник».

Аналізуючи причини молодіжного безробіття слід зазначити, що молодь є специфічною соціально економічної групою населення, яка потребує додаткових заходів підтримки на ринку праці. Основними факторами, які впливають на працевлаштування молоді є особистий потенціал і самооцінка, мотиви і ціннісна орієнтація, ступінь професійного самовизначення, рівень і якість освіти, місце проживання, ступінь поінформованості, наявність трудової біографії, соціальна захищеність, а також діяльність Державної служби зайнятості. Саме тому фахівці служби зайнятості активно проводять профорієнтаційну та профінформаційну роботу з молоддю, в першу чергу зі школярами.

Днями фахівці Менського районного центру зайнятості провели акцію «Випускник» із учнями 11 класів Менської районної гімназії.