19 лютого відбулось засідання Президії та постійних комісій районної ради

19-02-2019, 16:13 | Розділ: Новини | Переглядів: 418

Сьогодні, 19 лютого, відбулось розширене засідання Президії районної ради за участю осіб, визначених як виступаючі з питань порядку денного сімнадцятої сесії. Голова районної ради Наталія Боюн ознайомила присутніх з орієнтовним порядком денним пленарного засідання.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання, що пропонуються до розгляду на сімнадцятій сесії районної ради сьомого скликання.

Про реалізацію районних програм, строк виконання яких закінчився в 2018 році, проінформували розробники (виконавці) районних програм.

Проект Програми військово-патріотичного виховання та підготовку молоді Менського району до служби в Збройних силах України на 2019-2021 роки представив Сергій Мурований, перший заступник голови райдержадміністрації.

Оксана Булавка, начальник фінансового управління районної державної адміністрації проінформувала по ряду бюджетних питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання: проекти звіту про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2018 рік, про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 324 «Про районний бюджет на 2018 рік», внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 № 414 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Про реалізацію Програми фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та інших видатків, пов’язаних з діяльністю районної ради в частині використання коштів, передбачених на виконання депутатських повноважень присутніх проінформувала керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вікторія Прищепа.

Ірина Галіченко, начальник відділу з питань управління комунальним майном виконавчого апарату районної ради повідомила присутнім про основні позиції проекту рішення питання «Про Перелік організацій, установ, закладів, підприємств та нерухомого майна і транспорту, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Менського району».

На засіданні Президії також розглянуто ряд інших питань: щодо внесення змін до поточних галузевих програм, щодо управління комунальною власністю тощо.

Засідання Президії провела голова районної ради Наталія Боюн.

Після засідання Президії депутати районної ради працювали в постійних комісіях.

Пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради відбудеться 22 лютого поточного року.

Всі проекти рішень порядку денного сімнадцятої сесії районної ради розміщені на веб-сайті районної ради в розділі «Офіційні документи. Проекти рішень районної ради».