Квітень 2018 (19)
Січень 2018 (29)
Листопад 2017 (36)

Шановні жителі Менщини!

Прийміть сердечні вітання з наступаючим 2018 роком і святом Різдва Христового!

Зичимо всім міцного здоров'я, щастя, злагоди, сімейного тепла і затишку, миру та стабільності в державі.

Хай Новий рік стелеться килимом достатку, хай ширшим стане коло друзів, а вашими супутниками будуть творчий оптимізм, успіх і радість трудових здобутків.

Нехай різдвяна зірка принесе Господню любов, наповнить натхненням мрії, а Божа щира благодать не минає ваші оселі.

Веселих свят, доброго настрою, щирих вітань та благополуччя у Новому році.

Під Новий рік два навчальні заклади району отримали комп’ютерні класи

За рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток у співфінансуванні з районним бюджетом продовжує покращуватись матеріально-технічна база загальноосвітніх закладів району.

28 грудня нові комп’ютерні класи були доставлені та вручені Покровській та Локнистенській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У врученні навчальних комплексів взяли участь народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник.

Загальна сума комп’ютерних класів складає 136 090 грн.

На Менщині зібрано 304,2 тис. грн. на обладнання для лінійного прискорювача

В рамках благодійної акції «Промінь надії», Менщина організувала та провела збір коштів на придбання додаткового обладнання для лінійного прискорювача, що планують запустити найближчим часом у Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

Загалом зібрано 304,2 тис. грн., із них 260 тис. грн. виділено із районного бюджету та бюджету Локнистенської, Бігацької, Сахнівської сільських рад, а 44,2 тис. грн. зібрано силами жителів району.

Кошти перераховано по безготівковому рахунку на Чернігівський обласний онкологічний диспансер.