Червень 2018 (31)
Травень 2018 (39)

Служба зайнятості про цінність духовної культури нашого народу

У рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» днями семінар для безробітних відбувся у Менському краєзнавчому музеї.

На початку заходу фахівець центру зайнятості Зоя Ганнущенко розповіла, що наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприйняття нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.